Nauczyciel Matematyki / Student Matematyki
EZO Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Do naszego Zespołu w Grodzisku Mazowieckim / Brwinowie poszukujemy wartościowych osób, które chcą z nami budować kompetencje dzieci w zakresie nauk ścisłych.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć i spełniasz poniższe kwalifikacje, prześlij swoje CV NASZ IDEALNY KANDYDAT : · posiada wykształcenie matematyczne (bądź student ostatnich lat studiów), · lubi matematykę i pracę z dziećmi, · jest kreatywny i zaangażowany w to, co robi, · jest komunikatywny w interakcjach z dziećmi i rodzicami, · dobrze organizuje swoją pracę i jest samodzielny w działaniu, · jest otwarty na nauczanie według innych metod niż w szkole, · posiada przygotowanie pedagogiczne (mile widziane), · posiada doświadczenia w pracy z dziećmi w wieku 4-14 lat (mile widziane).

ZAPEWNIAMY : · dużo wyzwań, dobre wynagrodzenie i środowisko promujące rozwój własnych umiejętności · elastyczne godziny pracy · niezwykle wzbogacającą pracę, która pobudzi Twoją kreatywność, · przyjazną atmosferę w środowisku ceniącym piękno nauk ścisłych, opartą na wzajemnym szacunku, zrozumieniu i zaufaniu, · ciągłe doskonalenie zawodowe i poszerzanie wiedzy poprzez udział w szkoleniach, · dużo wyzwań, dobre wynagrodzenie i środowisko promujące rozwój własnych umiejętności.

 • Prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.
 • 08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku