HOSTESSY I TANCERKI W KLUBIE NOCNYM NAWET 20 TYS ZŁ/MIES.
Multitax
Wrocław, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Jeśli uważasz, że zasługujesz na coś więcej niż średnia krajowa, jestes otwarta na ludzi, kochasz dobra zabawę, jesteś odważna i pewna siebie->

Damy Ci wożliwości na bardz wysokie zarobki! Kogo szukamy? Osoby dyspozycyjnej min. 3x w tygodniu i przede wszystkim rzetelnej i zmotywowanej do pracy.

Najwięcej w klubie zarabiaja tancerki. Górna granica nigdy nie jest ustałona, ponieważ oprócz stawki podstawowej maja bardzo wysokie prowizje od utragów.

Zakładając, że będziesz pracowała 5x w tygodniu, dogadasz sie po angielsku to jestes w stanie zarobic ok. 20 tys. zł meisiącznie.

Twoim obowiązkiem rozmowa z kliantami oraz taniec pole dance (jeśli nie znasz się na tym, ale jesteś zdeterminowana i pokażesz swoją chęć do pracy i zaangażowanie-

damy Ci szanę, abyś rozpoczęła pracę jednocześnie ucząc się tańca. W klubie oferujemy lekcje.) Dlatego dla chcącego nic trudnego : ) Hostessy po prostu rozmawiają z klientami, promyja ofertę alkoholową, zarabiaja ok.

7-10tys zł miesięcznie. Jeśi zainteresowało Cię ogłoszenie napisz do mnie. Chętnie umówię Cię na rozmowe rekrutacyjna. Nie kieruj się steoretypami czy plotkami.

Klub nocny to klub, nie agencja towarzyska. Nie oferujemy żadnych dodatkowych usług oprócz tańca, rozmów czy oferty alkoholowej na barze.

Nikt nie czuje sie oszukany czy naciagany, nie trzymamy nikogo na siłę : ) Klienci sa świadomi gdzie są, po to wchodzą do klubu-

żeby po prostu spędzić czas w miłym towarzystwie i napic się drinka. Bardzo często wracają co świadczy o tym, że są zadwololeni.

Atmosfera między pracownikami jest przyjacielska, każdy sobie pomaga i nikt nie jest o nikogo zazdrosny! : ) Daj sobie szansę, przyjdź na rozmowę czy umów się na wizytę w klubie i przekonaj się sama.

Nawet jeśli się nie zdecydujesz, to przynajmniej zobaczysz jak wygląda "tajemniczy" świat klubów nocnych : ) : )

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku