Sprzątanie obiektu handlowego w Centrum Krakowa
Verdeho
Kraków, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma sprzątająca zatrudni OSOBY DO SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO Miejsce pracy : obiekt handlowy w Krakowie przy ulicy Pawiej (obok Dworca PKP).

Praca w godzinach : 6 : 00 do 14 : 00, 14 : 00 do 22 : 00, 22 : 00 do 06 : 00 - dodatek za pracę w nocy Praca od 01 lipca 2019r.

Do aplikowania zachęcamy również Studentów, osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności oraz cudzoziemców (załatwiamy wszelkie formalności -

oświadczenia, zezwolenia na pracę). Oferujemy : - grafik dostosowany do Twoich potrzeb, - terminowość wypłaty - wypłata raz w miesiącu zawsze na 10-

tego, - niezbędne szkolenia zawodowe pod okiem profesjonalistów. Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o bezpośredni kontakt pod numerem 885-

993-214 - lub pozostawienie numeru telefonu w celu oddzwonienia. Klikając Wyślij lub w inny sposób udostępniając nam swoje dane w procesie rekrutacji, w tym wizerunku, zgadza się Pani / Pan dobrowolnie na przetwarzanie ich przez firmę Verdeho sp.

z o.o. Wyrażoną zgodę można w każdej chwili cofnąć kontaktując się z nami. Udostępnione nam dane przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa, przez okres 30 dni, a jeżeli zgodził / a się Pan / Pani na wzięcie udziału w przyszłych rekrutacjach przez 3 miesiące.

W każdej chwili ma Pan / Pani prawo dostępu do swoich danych, w tym do ich sprostowania, uzyskania kopii, ograniczenia przetwarzania, usunięcia ich z naszej bazy a także do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku