Operator maszyn - branża poligraficzna Solec Kujawski do 4100 netto
Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.
Solec Kujawski, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

W związku z rozwojem działalności naszego Klienta produkującego papiery powlekane poszukujemy Operatorów maszyn.Stabilne zatrudnienie od pierwszych dni pracy - umowa bezpośrednio z firmą.

Opis stanowiska : * realizacja planu produkcyjnego zgodnie z normami jakościowymi* zgłaszanie bieżących bądź potencjalnych problemów w prowadzeniu procesu lub stanu maszyny* dbałość o stan techniczny obsługiwanej maszynyOczekiwania : * wysoka spostrzegawczość (kontrola jakości)* dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym* mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego lub suwnicyOferta : *umowa o pracę (pierwsza na okres 3 miesięcy, następna na 1 rok)*wynagrodzenie zasadnicze do 4100 zł "na rękę" wzbogacone o : dodatek kwartalny za brak absencji ( 300 zł brutto wypłacane kwartalnie ) wczasy pod grusząkarty podarunkowe na święta Bożego Narodzenia*możliwość rozwoju zawodowegoAplikuj lub wyślij sms o treści SOLEC na nr 885 886 181 - oddzwonimy do Ciebie!