Ciao Bella - nowy klub zatrudni TANCERKI POLE DANCE !
Cafe Aperitif Sp. z o.o.
Kraków, Małopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

TANCERKI !! NAWET 10 000 ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE I WIĘCEJ... LOKALIZACJA : Kraków, Rynek Główny Jesteś przekonana, że taniec nie sprawia Ci najmniejszych problemów.

Jesteś przebojowa i komunikatywna, więc w głowie rodzi się jedynie pytanie : Dlaczego by nie spróbować zostać tancerką? Tancerki to najważniejsze osoby w klubie.

Bez nich tak naprawdę lokal by nie istniał. To one są głównym powodem, dla którego Panowie Nas odwiedzają. To dzięki nim nasze kluby są tak wyjątkowe.

Tancerka to dziewczyna przede wszystkim : -uśmiechnięta; -komunikatywna; -łatwo nawiązująca kontakty; -otwarta; Tancerka ma za zadanie tworzenie miłej atmosfery w lokalu.

Oprócz prezentacji tanecznych na scenie, dziewczyny dotrzymują gościom towarzystwa rozmową aby umilić im pobyt w klubie.

Co oferujemy? -Przede wszystkim bardzo wysokie zarobki, gwarantujące życie na wysokim poziomie. Wynagrodzenie od 10 tyś miesięcznie, chociaż są też takie, które zarabiają tyle tygodniowo.

Nie ma górnego limitu. Zarobki zależą od ilości przepracowanych dni oraz zaangażowania. Dziewczyny zarabiają zarówno na tańcach, jak i drinkach kupowanych im przez klientów.

 • bezpieczeństwo; -legalną prace, umowę; - dla nowych osób szkolenia dotyczące profesjonalnego makijażu wieczornego, umiejętności dobrania stroju scenicznego oraz nauka zmysłowego tańca pole dance.
 • Z naszej strony oprócz wysokich zarobków i bezpieczeństwa, gwarantujemy też mieszkanie służbowe. Położone jest w bardzo dogodnej lokalizacji blisko klubu.

  Mieszkanie jest nowoczesne i w pełni wyposażone. Może być to praca na stałe lub chwilowa przygoda, która pomoże Ci stanąć na nogi.

  Zainteresowała Cię moja oferta? Masz pytania? Napisz do mnie! Zainteresowane osoby proszę o przesłania zdjęcia oraz numeru kontaktowego za pomocą formularza lento.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku