Magazynier Wydawania Towaru
OTTO Work Force
Bydgoszcz
4 d. temu
source : infoPraca

OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży handlowej pracowników na stanowisko :

MAGAZYNIER WYDAWANIA TOWARU

Miejsce pracy : Bydgoszcz

Opis stanowiska :

  • prace magazynowe działy food (sypkie towary) i fresh (lodówki, zamrażarki)
  • obsługa systemu ewidencjonującego pracę oraz wypełnianie dokumentacji stanowiskowej
  • przestrzeganie przepisów BHP oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • inne prace zlecone przez przełożonego
  • Wymagania :

  • uprawnienia UDT
  • książeczka sanepid
  • pracowitość, uczciwość, zaangażowanie
  • gotowość do pracy w godzinach wieczornych (zmiany zaczynają się od 15, 16, 17)
  • gotowość do pracy fizycznej
  • Mile widziane :

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (miesięczna, z możliwością przedłużenia na kolejne miesiące)
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + dodatek motywacyjny za obecności + premia wydajnościowa
  • posiłki w kantynie pracowniczej
  • wsparcie przy wdrożeniu
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia własnych kwalifikacji
  • możliwość zapoznania się z miejscem pracy przed podjęciem decyzji o współpracy
  • Zgłoś tę pracę