Praca na wakacje -od zaraz!
fallwork
Zakrzewo, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Szukasz pracy na wakacje? Zgłoś się do nas! Bez doświadczenia! Od zaraz! Szukamy pracowników do prostych prac manualnych oraz produkcyjnych.

Praca na stałe lub na wakacje. W zamian za Twoją pracę oferujemy : -pracę od zaraz -wynagrodzenie godzinowe 21zł + dodatki oraz premia do 15% wynagrodzenia podstawowego -szkolenie stanowiskowe -terminowe wynagrodzenie do 10-tego -odzież ochronna -możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy Wymagania : -sprawność fizyczna -zdolności manualne MIEJSCE PRACY : ZAKRZEWO (dojazd autobusem 729 z OGRODÓW) JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZADZWOŃ 883-088-319 , 883-088-633 , 884-007-203 LUB ZGŁOŚ SIĘ OSOBIŚCIE DO NASZEGO BIURA PRZY UL.

TOWAROWEJ 35, PIĘTRO 5 (budynek Delta Tower) Prosimy o załączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku