Doradca Klienta
ADREAMS Mateusz Smerda
Ruda Śląska, Śląskie, Polska
5 d. temu
source : Jobs.pl

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym

towarem handlowym jak cukier czy kawa.

I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem

John D. Rockefeller)

Twój zakres obowiązków :

  • sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy
  • zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi
  • Nasze oczekiwania :

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • orientacja na osiąganie wyznaczonych celów
  • umiejętność słuchania Klientów i dobór rozwiązań odpowiadających ich potrzebom
  • dążenie do podnoszenia swojej wiedzy i kompetencji
  • doświadczenie w branży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy :

  • umowę o pracę bez okresu próbnego
  • stabilną podstawę oraz możliwość wypracowania wysokiej premii
  • zniżki na najlepszy sprzęt z naszych elektromarketów
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • prywatną opiekę medyczną
  • realną szansę na awans
  • pakiet szkoleń
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • pomoc i opiekę naszej fundacji Media Expert 'Włącz się'
  • Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D.

    Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację pisząc e-mail na adres praca me.

    pl. Tutaj dowiesz się więcej o regułach przetwarzania przez nas Twoich danych.

    To co,

    jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?