Płatny staż w dziale dystrybucji-Młodszy Analityk Danych
Hays Response
Wroclaw, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego klienta firmy z branży medycznej, poszukujemy kandydata na stanowisko Młodszego Analityka Danych.

Do zadań pracownika będzie należało przede wszystkim kontrolowanie plików oraz wsparcie w codziennych obowiązkach przełożonych.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie raportów, zbieranie danych, a także tworzenie analiz w różnych programach.

Od kandydata oczekujemy zaawansowanej znajomości programu Excel oraz Power Point, mile widziana także znajomość innych narzędzi takich jak : Outlook, Power BI / Power Apps, VBA.

Oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie C1, ponieważ praca będzie wykonywana tylko w tym języku. Idealny kandydat to osoba obowiązkowa, dobrze zorganizowana, posiadająca zdolności analityczne.

Oferujemy zatrudnienie od zaraz, w oparciu o umowę o pracę. Dodatkowo atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe (opiekę medyczną oraz kartę Multisport), ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku