Elektryk
Rockfin Sp. z o.o.
Żukowo, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych, paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Nasze urządzenia wykorzystywane są m.in. w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, spalarniach śmieci, przemyśle petrochemicznym, papierniczym oraz cementowym.

Od ponad 28 lat realizujemy projekty dla globalnych firm m.in. Ansaldo, Braden, FLSmidth, General Electric, Kawasaki, MAN Energy Solutions, Mitsubishi Hitachi Power Systems, Mitsubishi Heavy Industries Compressor, Siemens, Toshiba.

Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Małkowie niedaleko Gdańska. Nowoczesne hale produkcyjne o łącznej powierzchni ponad 10 000 m² wyposażone są w suwnice o udźwigu do 140 ton.

Usytuowanie naszej siedziby blisko dwóch międzynarodowych portów morskich Gdańsk i Gdynia, umożliwia również dogodny transport morski oraz wykorzystanie dodatkowej powierzchni montażowej w porcie.

Spółka posiada również zakłady produkcyjne w Gorlicach i Bydgoszczy. W związku z rozwojem firmy i ciągłym powiększaniem kadry specjalistów, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku : Elektryk Miejsce pracy : Małkowo / woj.

pomorskie Opis stanowiska - Realizacja procesu montażu i naprawy przemysłowych instalacji elektrycznych zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową -

Montaż instalacji elektrycznych przemysłowych, szaf elektrycznych, przeróbki szaf elektrycznych, poprowadzenie okablowania na układzie zgodnie z projektem -

Sporządzanie zapisów jakości z realizowanych procesów - Realizacja badań i prób wyrobów gotowych - Odbiór techniczny wykonywanych prac oraz sporządzanie dokumentów Wymagania -

Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w zawodzie Elektryk - Doświadczenie w pracy na stanowisku Elektryka lub Elektromontera -

Uprawnienia SEP - Umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi - Sumienność, dokładność, rzetelność -

Dobra organizacja pracy Oferujemy - Praca na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym -

Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin - Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń - Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali, zaplecze socjalne) -

Pakiet świadczeń socjalnych (w tym dofinansowanie do zajęć sportowo- rekreacyjnych i kulturalno- oświatowych, dofinansowanie do wypoczynku dzieci) -

Dofinansowanie do karty MultiSport - Prywatna opieka medyczna - Dostęp do najnowszych technologii stosowanych w koncernach światowych -

Możliwość realizacji ciekawych projektów Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres Prosimy o wpisanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Informujemy, że na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27.04.2016r., Administratorem danych osobowych Kandydatów do pracy jest Rockfin Sp.

z o.o., z siedzibą w Małkowie, ul. Pałacowa 9 Małkowo, 83-330 Żukowo, Polska, tel. +48 58 728 29 00. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Rockfin Sp.

z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Rockfin Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dokumenty aplikacyjne w naszej bazie, umieść w nich dodatkowo następującą zgodę : Zgadzam się na przetwarzanie przez Rockfin Sp.

z o.o. danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego, a gdy wyraziłaś / eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 1 roku od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku