Praca w Niemczech dla Rzezników
Personel dla Europy
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Firma Personel dla Europy z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim od 2012 roku działa w branży rekrutacji oraz doradztwa personalnego.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz znajomość specyfiki rynków pracy w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko : RZEŹNIK oraz POMOCNIK RZEŹNIKA do pracy w Niemczech.

Praca w zakładzie produkcyjnym, począwszy od rozbierania mięsa po przyprawianie go oraz wysyłkę. Okolice Stuttgardu. Oferujemy 9-

10 euro netto na godzinę, stawka uzależniona jest od znajomości języka niemieckiego. Jest to oferta na stałe z legalną umową na warunkach polskich.

Praca od poniedziałku do piątku, weekendy wolne. Brak opłat za zakwaterowanie, pokrywamy także koszty przejazdu w obie strony.

Zapewniamy opiekę polskojęzycznego koordynatora, który w razie jakichkolwiek problemów udzieli pomocy. Wymagamy znajomości języka niemieckiego w stopniu podstawowym lub komunikatywnym.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego : tel. : 731 953 175, 503 422 036 e-mail :

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku