technolog programista CNC
Wareluk S.C.
Wołomin, Mazowieckie
15 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska : praca w programie SolidWorks i SolidCAM opracowanie procesu technologicznego (frezowanie, toczenie) dobór narzędzi do obróbki skrawaniem dobór parametrów skrawania dla zastosowanych narzędzi praca w systemie zmianowym (6-

14 i 14-22) Wymagania : mile widziane doświadczenie w branży obrabiarkowej znajomość narzędzi skrawających i pomiarowych znajomość podstaw technologii wykonania wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność Oferujemy : pracę z wykorzystaniem nowych maszyn i narzędzi zdobycie doświadczenia zawodowego przy produkcji atrakcyjne warunki zatrudnienia pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie możliwość długotrwałej współpracy w oparciu o umowę o pracę

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych