Kierownik Zmiany
FACHPRACA
Sękocin Stary, Poland
‎22 godz. temu

Jesteśmy jedną z wiodących agencji rekrutacyjnych w Polsce. Wywodzimy się z marki Job Impulse, obecnej na rynku od 2006 roku.

Dzięki doświadczonej kadrze każdego dnia znajdujemy pracę specjalistom w kraju i zagranicą - rekrutujemy na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarach Logistics, Supply Chain, Engineering, IT, Finance, Sales & Marketing.

Twój sukces jest w naszych rękach!

Dla naszego Klienta, globalnej firmy, oferującej kompleksowe usługi w zakresie rozwiązań inżynieryjnych, serwisowych i logistycznych dla przemysłu komunikacyjnego, poszukujemy osoby na stanowisko :

Oferujemy :

  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Dwie zmiany (6-14, 14-22),
  • Wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia,
  • Dofinansowanie do wypoczynku,
  • Kartę sportową,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość odbycia szkoleń na terenie Polski, Europy oraz w Stanach Zjednoczonych.
  • Zadania :

  • Nadzór nad terminową realizacją procesu napraw, zgodnie z wymaganiami ilościowymi i jakościowymi,
  • Odpowiedzialność za KPI, zgodnie z oczekiwaniami Klientów,
  • Zarządzanie zespołem techników naprawiających urządzenia elektroniczne : rekrutowanie, zapewnienie odpowiednich szkoleń, delegowanie odpowiedzialności i motywowanie,
  • Kontrola efektywności wykorzystania zasobów pracowniczych, technicznych, materiałowych,
  • Odpowiedzialność za inicjowanie i realizację działań rozmarzających do optymalizacji procesów.
  • Idealny kandydat :

  • Jest osobą z wykształceniem wyższym (także studenci ostatnich lat),
  • Posiada minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Bardzo dobrze komunikuje się w języku angielskim (B2),
  • Posiada bardzo dobrą znajomość programu Excel,
  • Posiada udokumentowane sukcesy w zakresie optymalizacji procesów i kosztów,
  • Zorientowany jest na cele biznesowe z zachowaniem wysokich standardów pracy,
  • Posiada umiejętność motywowania pracowników i budowania zespołu,
  • Potrafi się skutecznie komunikować z osobami na różnych szczeblach organizacji.
  • Rekrutacja :

  • I etap - rozmowa z Professional Recruitment Partnerem. Informacja zwrotna po max. 7 dniach od rozmowy bez względu na jej wynik,
  • II etap - rozmowa z Kierownikiem Działu wewnętrznie w firmie. Informacja zwrotna po max. 7 dniach od rozmowy bez względu na jej wynik.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych