Operator Parku Maszynowego
Gi Group Sp. z o.o.
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
‎7 godz. temu
source : Goldenline

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Oferujemy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie do 5500 zł / msc. brutto!
  • umowę o pracę oraz bezpośrednie zatrudnienie w jednym z najbardziej nowoczesnych parków maszynowych w Polsce!
  • roczny pakiet relokacyjny
  • transport do pracy z : Maków Mazowiecki, Zakroczym, Pułtusk, Płońsk, Nasielsk, Raciąż, Świercze, Wyszogród, Smoszewo, Ciechanów
  • pakiet atrakcyjnych benefitów
  • pracę w systemie równoważnym po 12h ( 14 dni pracujących, 14 dni wolnych w miesiącu)
  • Zakres obowiązków :

  • obsługa nowoczesnych i zautomatyzowanych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola jakości gotowego wyrobu
  • dbanie o bezpieczeństwo i porządek przy linii produkcyjnej
  • Oczekujemy :

  • doświadczenia w pracy przy obsłudze nowoczesnych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • dobrej znajomości obsługi komputera
  • umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
  • mile widziana książeczka sanepid lub gotowość do jej wyrobienia
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej FMCG
  • Zgłoś tę pracę