Operator masy bitumicznej - śląsk
Pracownicy budowlani
Katowice, Śląskie
‎10 godz. temu
source : Lento.pl

Budowlana firma ze śląska poszukuje pracowników na stanowisko : Operator maszyn drogowych (rozkładanie mieszanek bitumicznych) Miejsce pracy : Śląsk.

Panowie Praca czeka na was masz fach w reku? Masz u nas prace. Dawaj!!! Twoi obowiązki : - rozściełanie i zagęszczanie mas bitumicznych.

Za to Ci damy : - pracę od zaraz, - umowę o pracę, a nie inne umowy, - stawka od 19 do 21 zł netto / h (do negocjacji), pokaż co potrafisz, - jeżeli trzeba, to dowieziemy do pracy, - na razie praca po 8 godz.

dziennie, ale w sezonie do 10 i + nadgodziny, Tylko wymagamy : - doświadczenie około 1 roku przy asfaltowaniu to warunek konieczny, - uprawnienia do obsługi maszyn do rozkładania mieszanek bitumicznych do 814 kl.

III Siedziba firma Siemianowice śląskie. Nie czekaj na kolegę, dzwoń, pisz pogadamy. Pić w pracy nie wolno! Masz na to dni wolne.

Zadzwoń i dowiedz się więcej! Czekam : 518 200 962. Wolisz napisać SMS napisz rozkładanie mieszanek ? Odpowiem na 100 %. . E-mail do wysyłki CV : :

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku