Pracownik Gospodarczy
Professional HR
Szczecin, Zachodniopomorskie
‎12 godz. temu
source : Lento.pl
 • Stanowisko : Pracownik gospodarczy z obsługą wózka widłowego Gdzie : Szczecin (prawobrzeże) Jeśli aktualnie szukasz przyjemnej, stałej pracy w miłej atmosferze, jesteś osobą sumienną i zorganizowaną a meandry magazynów nie mają przed Tobą tajemnic wyślij swoje CV na adres : Szukamy złotej rączki i Szeryfa w jednym osoby, która będzie zawze wiedziała co, gdzie, jak i kogo wołać w razie potrzeby ;
 • Do głównych zadań należy obsługa wózka widłowego. Jeśli jeszcze nie jesteś Schumacherem hal i magazynów pomożemy zdobyć uprawnienia.

  Inne obowiązki to wykonywanie drobnych napraw, odbieranie zamówień i dbanie o ogólny ład i porządek ;) Lekko i przyjemnie! Wymagamy prawa jazdy kategorii B i gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym.

  Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę, stosujemy 3-miesięczny okres próbny. Wszelkie narzędzia, odzież do pracy i środki czystości oczywiście zapewnimy. Czekamy na Twoje CV :

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku