onsite manager (kierownik ds. rekrutacji tymczasowych)
Randstad
Poznań, Wielkopolskie
5 d. temu

job description

Chcesz pracować jednocześnie dla dwóch największych światowych korporacji, liderów w swoich branżach?

Myślałeś / aś o tym, aby wykorzystać doświadczenie i umiejętności planowania, koordynacji, zarządzania dużymi projektami, zespołem, współpracy z klientami biznesowymi z codziennym wykorzystywaniem znajomości języka angielskiego?

Dołącz do Randstad w Poznaniu na stanowisko : On-site Manager (Kierownika ds. rekrutacji tymczasowych).

oferujemy

  • zarządzanie współpracą z kluczowym klientem Randstad
  • poznanie wysokich standardów pracy jednej z największych firm na świecie przy jednoczesnym wsparciu i rozwoju jako manager Randstad
  • rozwijanie kompetencji managerskich
  • pakiet benefitów - samochód służbowy, dofinansowanie nauki języka obcego oraz studiów podyplomowych, opieka medyczna, ubezpieczenie NW, karta sportowo - rekreacyjna
  • szkolenia managerskie i rozwojowe, bo chcemy w Ciebie inwestować
  • zadania

  • zarządzanie biurem (on-site) dla jednego z naszych kluczowych klientów z branży e-commerce
  • zarządzanie zespołem rekruterów oraz koordynatorów
  • planowanie działań w zakresie świadczenia usługi pracy tymczasowej
  • stały kontakt z klientem na wszystkich szczeblach organizacji (spotkania, raportowanie w języku angielskim)
  • nadzór nad realizacją kontraktu i założeń budżetowych
  • wsparcie klienta w prowadzeniu działań wizerunkowych i marketingowych
  • oczekujemy

  • doświadczenia w zarządzaniu przynajmniej kilku osobowym zespołem i / lub zespołami projektowymi (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu masowymi projektami rekrutacyjnymi w agencji pracy tymczasowej)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, (poziom biznesowy) zarówno w mowie jak i piśmie warunek konieczny
  • zdolności analitycznych - dobrze posługujesz się Excelem
  • doświadczenia w pracy w wymagającym, dynamicznym środowisku
  • zapału do pracy i dyspozycyjności
  • proaktywności w proponowaniu usprawnień i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • łatwości w budowaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych
  • znajomości lokalnego rynku pracy
  • czynnego prawo jazdy kat. B
  • Aplikuj