Mid Cloud Developer/Architekt
GoOnline
Białystok
6 d. temu
source : Just Join IT

Azure (regular)

Microsoft Azure Cloud (regular)

DevOps (advanced)

GoOnline to Software House, który oferuje pełen zakres usług w zakresie tworzenia aplikacji webowych i mobilnych.

Poszukujemy doświadczonego Senior Cloud Developer / Architekt (Azure) do projektów w ramach rozwoju infrastruktury enterpise.

Zadania :

  • Projektowanie złożonych i rozproszonych systemów IT w obszarze usług chmurowych
  • Analizowanie bieżących i strategicznych potrzeb środowisk aplikacyjnych i infra
  • Dobór narzędzi chmurowych do potrzeb organizacji
  • Konsultowanie projektów rozwiązań w zakresie zgodności ze standardami IT i regulacjami zewnętrznymi
  • Wykonywanie analiz Architektury Technologicznej w oparciu o standardy IT
  • Współpraca z działem wytwarzania oprogramowania celem wsparcia wytwarzania rozwiązań cloud friendly
  • Analizy PoC , PoV
  • Tworzenie i utrzymywanie standardów technologicznych
  • Oczekiwania :

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań chmurowych
  • Komercyjna znajomość potwierdzona praktycznym stosowaniem :
  • rozwiązań chmur publicznych i prywatnych - Azure
  • rozwiązań container orchestration K8s, AKS
  • automatyzacji w ramach REST APIs, Azure DevOps, Docker, Kubernetes, Network (Firewalls, DNS, etc)
  • Compute provisioning, Databases, Firewall, DNS, etc. in an On-prem and Cloud
  • rozwiązań HA, DR
  • zagadnień bezpieczeństwa systemów IT
  • procesów CI / CD, BCP
  • platform wirtualizacyjnych VMWARE, MS HyperV
  • platform kontenerowych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację techniczną z dostawcami oraz pracę w oparciu o dokumentację techniczną
  • Umiejętności :

  • Dobra organizacja i planowanie pracy celem efektywnej realizacji zadań
  • Szybka analiza informacji pochodzących z wielu źródeł celem wyciągania wniosków
  • Sprawna praca zespołowa
  • Oferujemy :

  • Długotrwałą współpracę w elastycznie zarządzanym środowisku - Agile Scrum
  • Pracę w 100% zdalną
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności
  • Zgłoś tę pracę