Praca na produkcji BYKÓW - 3200zł brutto + premia
Alucrom sp. z o.o.
Oleśnica, Dolnośląskie
‎9 godz. temu
source : Lento.pl

MIDROC ALUCROM Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu.

Do naszego zakładu lakierniczego w BYKOWIE poszukujemy kandydatów na stanowisko : Pracownik produkcji Oferujemy : - Atrakcyjne wynagrodzenie (3200 zł / brutto + premia 500 zł brutto) oraz bonusy pozapłacowe (wczasy pod gruszą, dodatki na święta, karta sportowa, etc.

Umowę o pracę, - Pracę od poniedziałku do piątku, - Niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą, - Szkolenia wstępne oraz wprowadzenie do pracy.

  • Możliwość nauki zawodu Lakiernik- Śrutownik oraz perspektywa pracy w naszych zakładach w Szwecji. Oczekujemy : - Dyspozycyjności (praca w systemie 3 zmianowym), - Chęci do pracy, - Zaangażowania oraz sumienności w wykonywanych obowiązkach, - Doświadczenie produkcyjne będzie dodatkowym atutem.
  • Zakres obowiązków : -przygotowanie detali do procesu lakierowania, -kontrola jakości polakierowanych elementów, -transport detali w obrębie produkcji.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alucrom sp. z o.o. zwanej spółka , moich danych osobowych przekazanych w trakcie rekrutacji, dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 Nr. 101 poz. 926 j.t., z pózn. zm). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w tym samym zakresie również w przyszłości w tym samym celu.

    Oświadczam, że jestem świadomy prawa do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania ww. danych. Moje dane osobowe przekazałem spółce dobrowolnie.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych