Inspektor NDT
Randstad Polska
Gdańsk, Polska
‎14 godz. temu

Dla naszego Klienta poszukujemy osób, które gotowe są na nowe wyzwania i objęcie unikatowej roli w obszarze NDT.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich kandydatów, którzy chcieliby pracować lokalnie i uczestniczyć w tworzeniu strategii NDT.

oferujemy

  • możliwości rozwoju w międzynarodowej stabilnej i stale rozwijającej się firmie
  • bycie częścią firmy zaangażowanej w tworzenie dobrego środowiska do rozwoju i atmosfery pełnej szacunku
  • otwartość na samodzielne działanie i wdrażanie własnych pomysłów i rozwiązań
  • możliwość uczestniczenia w projektach o różnym stopniu skomplikowania oraz współpracy z różnymi działami
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń
  • praca stacjonarna połączona z wyjazdami służbowymi
  • zadania

  • wspieranie operacji w ramach działań NDT, napraw itp.
  • wsparcie i zapewnienie, że kontrole NDT są realizowane zgodnie z obowiązującymi standardami i przepisami
  • opracowywanie rysunków inspekcyjnych NDT dla nowego sprzętu i optymalizacja istniejących
  • prowadzenie własnych projektów optymalizacyjnych
  • raportowanie, współpraca w zespole
  • oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w realizacji inspekcji i tworzeniu procedur
  • certyfikacja (ISO 0912) na poziomie II w wybranych metodach (VT, MT, PT, ET, UT lub RT)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • otwartość na przejście na stanowisko biurowe
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47