Produkcja osłon przeciwsłonecznych/przeciw owadom
Work Force Sp. z o.o. Opole
Lodz, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Firma produkuje osłony przeciwsłoneczne i przeciw owadom na budynki. Firma tworzy sama cały produkt.W firmie znajdują się różne działy, dzięki czemu można się wiele nauczyć i jeśli kandydat posiada chęci, można zostać firmie na bardzo długo.

Główne atuty oferty : - TRANSPORT DO HOLANDII GRATIS!- BRAK STAWEK WIEKOWYCH- GWARANCJA GODZIN- WYSOKA STAWKA GODZINOWA 12 brutto - PRACA CIĄGŁA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZMIAN- DODATEK DO WYNAGRODZENIA ZORGTOESLAG 111.

00 euro / miesięcznieDodatkowo oferujemy : Komfortowe zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych blisko pracy Dojazd do pracy samochodami slużbowymi Ubezpieczenie Holenderską umowę o pracę Opiekę polskojęzyczną koordynatorów w Holandii Możliwość wyjazdu dla par Pomoc przy założeniu BSN-numeru SOFI Prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki) Asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktuChcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Work Force Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku