Specjalista sprzedaży instalacji fotowoltaicznych B2B
NES Global Talent
Gdynia, Polska
4 d. temu
source : Praca

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach : Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta, partnera dwóch wiodących grup energetycznych, działającego na rynku mikroinstalacji z zakresu energetyki odnawialnej poszukujemy :

Umowa : Umowa o pracę / B2B

Wynagrodzenie : 5000 brutto podstawy / Przeciętnie do 10 000 brutto po uwzględnieniu prowizji

Zakres obowiązków :

  • tworzenie ofert pod klientów biznesowych
  • zapewnianie kompleksowej obsługi klientów
  • obsługiwanie leadów spływających od grup energetycznych
  • opieka posprzedażowa nad klientami i nadzór nad realizacją instalacji
  • aktywne pozyskiwanie klientów mile widziane
  • Idealny kandydat :

  • chce realizować się w sprzedaży na rynku OZE
  • posiada determinację do sprzedaży
  • jest chętny pracować w atmosferze start-upu
  • posiada doświadczenie sprzedażowe
  • zna i obserwuje rynek OZE
  • ma doświadczenie na rynku fotowoltaiki
  • jest gotów do pracy w terenie
  • posiada prawo jazdy (samochód służbowy)
  • Oferujemy :

  • Umowa o pracę
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Motywujący system wynagrodzenia uzależniony od prezentowanych możliwości i wyników w pracy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych