PHP Developer (Symfony)
Telemedico
Warszawa. PL
5 d. temu
source : Just Join IT

Jako Programista będziesz współtworzyć z nami innowacje w branży telemedycznej i ubezpieczeniowej. Wymagania : Osoba aplikująca na stanowisko może pracować zdalnie.

Musisz znać język angielski, być sumienną osobą. Jesteśmy startupem i traktujemy naszą technologię jako bardzo ważną przewagę.

Chcemy, żebyś był / a osobą samodzielną i zorganizowaną. Jeśli czegoś nie będziesz wiedzieć, to zapytasz, zamiast to przemilczeć : )Oferujemy : Wynagrodzenie : 7000-12000zł netto + 12 płatnych dni wolnych w roku + nielimitowany dostęp do konsultacji z lekarzami Telemedico.

Umowa zlecenie lub B2B. Szkolenia / warsztaty w firmie z zewnętrznymi ekspertami. Onboarding : Dostaniesz swojego opiekuna na czas wdrożenia do firmy, który przez pierwsze kilka dni pokaże Ci jak się u nas pracuje i zapozna z naszą usługą.

W tym okresie nie ma żadnych głupich pytań, pytaj o wszystko co tylko jest dla Ciebie niejasne. Po okresie wdrożenia - będziemy oczekiwać już od Ciebie samodzielności. Jak pracujemy?

 • Zdalnie lub stacjonarnie. Do prowadzenia projektów wykorzystujemy Jirę. Komunikujemy się wewnętrznie na Rocket Chat (odpowiednik Slacka).
 • Programiści używają bitbucketa. Pracujemy w sprintach. W części niemedycznej zespołu, mamy około 25 osób oraz kilkadziesiąt w części medycznej.

  Biuro mieści się przy ulicy Marynarskiej 13 w Warszawie. Średnio raz na miesiąc robimy wyjście integracyjne i podsumowanie pracy.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku