Spawacz - od zaraz! Rzetelny pracodawca,
Randstad Polska
Starachowice, Polska
1 d. temu

Masz doświadczenie w spawaniu metodą MAG 135? Jesteś sumienny i dokładny? Dołącz już dziś do Randstad i pracuj w zespole firmy MAN Bus jako spawacz - praca w Starachowicach.

Aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści "spawacz" na numer 885 909 997lub 605 197 927 a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (urlopy, pełne ubezpieczenie),
  • wynagrodzenie od 3960 do 4600 zł brutto zależne od umiejętności i doświadczenia,
  • bezpłatny obiad w trakcie pracy,
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej na preferencyjnych warunkach,
  • zadania

  • spawanie elementów konstrukcji
  • oczekujemy

  • aktualnych uprawnień spawalniczych MAG 135 (WARUNEK KONIECZNY!)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku i wysokiej jakości wykonywanych spawów
  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47