APLIKANT RADCOWSKI / APLIKANT ADWOKACKI
Kancelarie AdRem
Łódź, Łódzkie
2 d. temu
source : Lento.pl

Prężnie rozwijająca się Kancelaria Adwokacka zatrudni : APLIKANTA RADCOWSKIEGO / APLIKANTA ADWOKACKIEGO Obowiązki : -Sporządzanie projektów pism procesowych, -Obsługa prawna spółek handlowych i klientów indywidualnych, -Udział w rozprawach sądowych, -Prowadzenie spraw odszkodowawczych na etapie przedsądowym, -Kontakt z klientem, sądami i innymi instytucjami, -Samodzielna praca nad powierzonymi sprawami.

Oczekujemy : -I lub II rok aplikacji, -Samodyscypliny oraz zaangażowania w powierzone zadania, -Umiejętności sprawnego i terminowego zarządzania powierzonymi sprawami, -Dokładności i dbałości o wysoką jakość wykonywanych prac, -Dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz, -Doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy : -Umowę o pracę, -Pracę stacjonarną w centrum Łodzi, - Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności, -Pracę pod okiem doświadczonych adwokatów.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. CV należy wysyłać poprzez formularz wraz z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku