konsultant ds. sprzedaży i realizacji usług hr consultancy
Randstad
Kraków, Małopolskie
4 d. temu

job description

Lubisz pracę z ludźmi? Chcesz być częścią wyjątkowego zespołu, ale jednocześnie szukasz przestrzeni do samodzielnej pracy, pełnej wyzwań?

Szukasz możliwości dalszego rozwoju w firmie HR-owej numer 1 na świecie, by móc współpracować z kluczowymi graczami na rynku oraz mieć wpływ na dalszy rozwój usług firmy.

Dołącz do zespołu Randstad HR Consultancy i rozwijaj się jako konsultant ds. sprzedaży i realizacji projektów HR

oferujemy

  • ciekawą i zróżnicowana pracę
  • samodzielność w działaniu
  • możliwość udziału / inicjowania przedsięwzięć firmowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowy
  • szkolenia wewnętrzne z kompetencji miękkich
  • opiekę medyczną, kartę sportową, platformę benefitową, home office i wiele innych benefitów
  • zadania

  • aktywne działania sprzedażowe w celu pozyskiwania nowych klientów oraz zleceń - sprzedaż usług HR : ocena kompetencji (AC / DC), outplacement, Employer Branding i pozostałe usługi HR Consultancy
  • realizacja tych usług we współpracy z zespołem lub / i samodzielnie
  • budowanie długofalowych i partnerskich relacji z klientami
  • doradzanie klientowi w zakresie podejmowania działań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi korzystnych dla organizacji
  • oczekujemy

  • silnej motywacji do rozwoju na stanowisku związanym z aktywną sprzedażą
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży
  • wiedza specjalistyczna w obszarze HR, która pozwoli na samodzielną realizację projektów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi
  • samodzielności w działaniu
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych