Winobranie Francja 2020
Sidrom
Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
1 d. temu
source : Lento.pl

W chwili obecnej przyjmujemy zapisy ekip 3-5 osobowych z własnym samochodem chętnych do pracy we Francji przy winobraniu : Winobranie Francja 2020 Wyjazd przełom sierpień / wrzesień 2020.

na niecałe 2 tygodnie Wymagane : - Chęć do pracy Pracodawca zapewnia : - Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy podpisywanej przed wyjazdem, - Praca w okolicach Lyonu i Dijon na okres 8-10 dni do 2 tygodni - Wynagrodzenie 8,30 euro netto (na rękę) za godzinę pracy wypłacane do 14 dni po zakończeniu pracy na podany rachunek bankowy - Praca w wymiarze 8-10 godzin dziennie 6-7 dni w tygodniu - Zwrot kosztów dojazdu i powrotu do Polski (1200 zł na samochód, na 4 osoby) - Zakwaterowanie na campingu (namiot) z bazą sanitarną na koszt pracodawcy (dostęp do toalety, prysznica, elektryczności), - Opieka koordynatora przez cały okres umowy, nie trzeba znać języka francuskiego.

 • Sprawdzone winnice, winobranie organizujemy od kilku lat. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV osób lub informacji o grupie z dopiskiem "Winobranie Francja 2020" na adres : Agencja zatrudnienia Sidrom Sp.
 • z o.o. ul. Bohaterów Warszawy 7 28-100 Busko - Zdrój tel : 41 370 8018, 519 374 668 Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku