Pakowanie - praca od zaraz w Czeladzi
Adecco Poland Sp. z o.o.
Będzin, śląskie
5 d. temu
source : FACHPRACA
  • Oferta PAK / HUH / 2021 / SOS / KSZ #H4link main font-family : "Open Sans"; padding-bottom : 15px; border-radius : 5px; width : 100%;
  • max-width : 900px; display : flex; flex-direction : column; margin : 0 auto; font-size : 16px; line-height : 1.3em; margin-bottom : 5px;
  • color : #000; position : relative; .H4link blok display : flex; flex-direction : column; .H4link alone text font-size : 12px;
  • color : rgba(0, 0, 0, 0.70); margin : 0px; text-align : center; .H4link title font-size : 24px; font-weight : 700; color : #6CBF57;
  • padding : 0; padding-bottom : 7px; margin : 0; text-align : center; line-height : 1.3; .H4link region margin : 0 0 54px 0;
  • font-size : 16px; color : rgba(0, 0, 0, 0.85); text-align : center; .logo-at-the-top padding : 0; margin-top : 20px; display : flex;
  • justify-content : center; align-items : center; .logo-at-the-top img max-width : 297px; max-height : 115px; .H4link offer margin : 0 0 15px;
  • text-align : center; .H4link list padding : 0 0 20px; margin : 0 auto; width : 100%; max-width : 720px; display : flex; flex-direction : column;
  • H4link list p margin : 0 .H4link list : last-of-type margin-bottom : 70px; .H4link list ol padding : 20px 0 0 20px; margin : 0;
  • H4link list ul list-style : none; padding : 20px 0 0 15px; margin : 0; .H4link list ul li : : before content : " 2022";
  • position : absolute; color : rgba(108, 191, 87, 0.35); font-weight : bold; display : inline-block; font-size : 25px; margin-left : -16px;
  • H4link list ul li position : relative; .H4link description max-width : 720px; margin : 12px auto 35px; font-size : 14px;
  • H4link description p margin : 0; .H4link container display : flex; justify-content : center; .H4link aplikuj display : flex;
  • justify-content : center; align-items : center; background-color : rgb(108, 191, 87); width : 200px; height : 37px; border : none;
  • border-radius : 4px; box-shadow : 0px 3px 1px -2px rgba(0,0,0,0.2); margin : 30px 0 52px; cursor : pointer; text-decoration : none;
  • color : white; font-weight : 600; media (max-width : 480px) .H4link list padding : 0 20px 10px; width : calc(100% - 40px);
  • green-offer max-width : 281px; text-align : left; padding-left : 20px; .H4link description margin : 12px 20px 35px; .H4link description p margin : 0;
  • H4link alone text margin-top : 0; .H4link offer margin : 50px 20px 20px; .H4link aplikuj margin : 27px 50px 73px; position : initial;
  • Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach.

    W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób.

    Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z Czeladzi poszukujemy zarówno kandydatek jaki i kandydatów do pracy na stanowisku pakowacza.

    Numer referencyjny : PAK / HUH / 2021 / SOS / KSZ

    Miejsce pracy : Będzin

    Miejsce pracy : Czeladź Piaski (obok Centrum Handlowego M1)

    Dogodny dojazd autobusem lub tramwajem (przystanek Piaski Handlowa / Piaski Centrum Handlowe)

    Oferujemy :

  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia u Klienta
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3000zł brutto
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • premie do 380zł brutto frekwencję oraz wydajność
  • dodatkowo 150zł brutto jako nagroda BHP za brak wypadków
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia oraz karty sportowej
  • Twoje zadania :

  • pakowanie oraz znakowanie gotowego wyrobu (opakowań, słomek papierowych, kubeczków)
  • wizualna ocena produktu,
  • przyklejanie etykiet
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy
  • Poszukujemy osób :

  • posiadających książeczkę sanepidowską
  • dyspozycyjnych do pracy w systemie 3-zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij swoje CV za pośrednictwem portalu. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami pod numerem 695 060 057 (kontakt w godz.

    8-15 od poniedziałku do piątku).

    Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.