Opiekunka do Pani w Monachium 410
Curaform 24
Szczecin, Zachodniopomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy Pani z komunikatywnym językiem niemieckim oraz doświadczeniem do pracy w Monachium na okres 6 tygodni Podopieczna ma 88 lat, 60 kg / 154 cm - początek demencji, inkontynencja, po zawale serca, wysokie ciśnienie, choroby serca, problemy z poruszaniem sie, zwyrodnienie stawów.

Wspomaga się laską lub rolatorem. 1 x przychodzi pflegedienst do bandażowania nóg (woda się zbiera), w toalecie Pani jest samodzielna (pampersy) umysłowo sprawna, ograniczone widzenie oraz słuch, potrafi jeść samodzielnie, sympatyczna, spokojna, ogląda TV, korzysta z komputera (gry, maile).

Podopieczna oczekuje pomocy podczas higieny ciała ( w tym higiena intymna) ubierania, pomoc w pójściu do toalety, przypominanie o lekach, zakupy, gotowanie (2), pranie, sprzątanie.

Nie ma pracy w nocy! Lokalizacja : Monachium Dom wielorodzinny 120 m2, 4 pokoje, łazienka. osobno toaleta, jest internet, pokój 22 m2 jasny z dużym oknem na południe z widokiem na ogród, centralne ogrzewanie, zamykany na klucz.

Start : 30.07.2019 Tel : +48 32 / 339 3105; Mobil : +48 794409300

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku