dietetyk kuchnia szpitalna
Niro
Ruda Śląska, Śląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

DIETETYK Miejsce pracy : Ruda śląska kuchnia szpitalna Opis stanowiska : - obsługa programu MAPI JADŁOSPIS, - opracowywanie receptur na poszczególne rodzaje diet, - kontrola dokumentów i prawidłowości stosowanych receptur i zestawów żywieniowych w procesie produkcji, - opracowywanie diet, - prowadzenie niezbędnej dokumentacji.

Od kandydatów oczekujemy : - wykształcenie wyższe kierunkowe (minimum policealne kierunkowe), - minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku dietetyka (w żywieniu zbiorowym), - obsługa programu MAPI JADŁOSPIS, - umiejętność obsługi komputera MS Office, - prawo jazdy kat.

B., - znajomość przepisów, w tym HACCP, - wymagana książeczka sanepidowska. Oferujemy : - urozmaiconą pracę w stabilnej firmie oraz niezbędne narzędzia pracy, - atrakcyjne wynagrodzenie, - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

W sprawie oferty proszę o kontakt telefoniczny pod podanym numerem telefonu od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.

00 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) wraz z nazwą stanowiska i miejscem pracy w temacie wiadomości za pośrednictwem portalu lub pocztą na adres siedziby spółki.

Złożone dokumenty po zakończonym procesie rekrutacji zostaną usunięte zgodnie z ustalonymi procedurami. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez NIRO Sp.

z o.o. z siedzibą w Lubinie przy ul. Ścinawskiej 37 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.

j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest NIRO Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie przy ul. Ścinawskiej 37. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku