Przedstawiciel handlowy
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Tczew
1 d. temu
source : infoPraca

Obszar działania : Gdańsk, Tczew, Starogard Gdański, Kwidzyn

Oferta :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie : podstawa + prowizja
  • Niezbędny sprzęt : samochód, komputer, telefon
  • Możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży rolniczej
  • Wymagania :

  • Wykształcenie średnie
  • Min. 2-letnie doświadczenie jako Przedstawiciel handlowy
  • Znajomość branży rolniczej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność, otwartość do nawiązywania relacji biznesowych
  • Zadania :

  • Tworzenie długofalowych relacji z obecnymi oraz potencjalnymi klientami
  • Przedstawianie produktu (maszyn rolniczych) oraz proponowanej oferty
  • Poszerzanie wiedzy z zakresu branży oraz maszyn rolniczych
  • Zgłoś tę pracę