Sprzątanie hali produkcyjnej
Greek Trade
Pabianice, Łódzkie
5 d. temu
source : Lento.pl

Greek Trade firma zajmująca się produkcją art. spożywczych poszukuje : Osoby do sprzątania hali produkcyjnej Praca w systemie 3 zmianowym (6 / 14 / 22) Miejsce pracy Porszewice (10 km od Pabianic) DARMOWY DOJAZD Z PABIANIC I KONSTANTYNOWA ŁÓDZKIEGO Do najważniejszych obowiązków na w / wym stanowisku należy : -sprzątanie i utrzymanie czystości we wszystkich pomieszczeniach działu Produkcji i Konfekcji (w tym pomieszczenia biurowe, produkcyjne, socjalne, sanitarne)oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji -mycie ścian, podłóg, drzwi, okien, parapetów, sufitów, maszyn, urządzeń, drobnego sprzętu -systematyczne usuwanie odpadów produkcyjnych oraz innych -sporządzanie zapotrzebowania oraz kontrola stanu środków czystości -uzupełnianie ręczników, papieru oraz płynów myjących i dezynfekujących w pojemnikach i dozownikach -szykowanie do prania odzieży brudnej, odbiór i podział odzieży czystej wraz z prowadzeniem wymaganej dokumentacji Nasze oczekiwania : -książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych -umiejętność współpracy i pracy w zespole -komunikatywność -efektywna organizacja czasu pracy -dokładność Zapewniamy : -stałe zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie -wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia -dodatkową premię za polecenie pracownika do 1000 zł -darmowe dojazdy do pracy z Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego -benefity (karty sportowe, pakiet prywatnej opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie na życie WARTA) -możliwość rozwoju zawodowego (kursy doszkalające finansowane przez firmę) -pracę w fajnym zespole Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w wiadomości prywatnej lub bezpośrednio w firmie Greek Trade, Porszewice 18s, 95-200 Pabianice.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku