Koordynowanie procesu zamówień - praca z językiem hiszpańskim
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Gdańsk, pomorskie, Polska
3 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Gdańsk

Główne obowiązki :

  • Terminowe i efektywne procesowanie zamówień
  • Przyjmowanie zleceń i zamówień od klientów biznesowych
  • Wprowadzanie zamówień do systemu
  • Praca na kontach klienta
  • Sprawdzanie dostępności produktu na stronach dostawców
  • Weryfikacja danych, korygowanie błędów oraz wprowadzanie poprawnych danych
  • Zarządzanie zamówieniami w programie SAP / Salesforce
  • Współpraca z klientem wewnętrznym, dostawcami oraz innymi osobami, zaangażowanymi w proces
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego (min. C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Wymagane minimum doświadczenia w branży
  • Komunikatywność, umiejętność budowania długoterminowych profesjonalnych relacji z klientami biznesowymi
  • Dostępność do pracy na pełen etat
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku
  • Chęć dalszego rozwoju zawodowego, związanego z procesowaniem zamówień
  • Nasz klient zapewnia :

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Stabilizację zawodową - umowę o pracę
  • Pracę w trybie zdalnym z dowolnego miasta w Polsce
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Pracę w międzynarodowej organizacji i szansę na rozwój zawodowy w firmie
  • Pakiet benefitów dodatkowych
  • Aplikuj