12,61 euro brutto- Order picker OD ZARAZ!!!
Flexcraft Polska
Bydgoszcz, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

12,61 euro brutto-Order picker dla sieci sklepów spożywczych- OD ZARAZ !!!Praca na magazynie spożywczym w którego asortymencie znajdują się produkty promocyjne (związane jest to z ograniczonym asortymentem pickowanych produktów).

Lokalizacja zakładu znajduje się w Amsterdamie- mile widziane osoby z prywatnych lokacji.Opis stanowiska : - realizacja zamówień- zbieranie za pomocą systemu voice pick- nie musisz komunikować się po angielsku,- kompletowanie towaru,- załadunek na paletę,- jazda wózkami EPT.

Wymagania : - nauczenie się liczebników od 1 do 100 w języku holenderskim,- podstawowa znajomość języka angielskiego, - chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres- minimum 3 miesiące,- mile widziane prawo jazdy kategorii B- ale nie jest wymagane!Nasza oferta : - pomoc w zorganizowaniu transportu do biura (niezależnie czy jesteś w Polsce czy w Holandii),- opiekę polskiego koordynatora,- ubezpieczenie,- wypłaty tygodniowe,- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych,- dodatki zmianowe, wakacyjne!Zainteresowany?

Zadzwoń już teraz !!!Posiadamy także inne prace magazynowe.Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj!Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm.

Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy. KRAZ 273

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku