Kierowca - Dostawca/ Magazynier
UniGast S.A.
Radzionków, śląskie, Polska
2 d. temu
source : Pracuj.pl

Kierowca - Dostawca / Magazynier

Miejsce pracy : Radzionków

Twój zakres obowiązków

  • Zatrudniona osoba będzie wykonywała pracę w charakterze kierowcy samochodu dostawczego kat. B (Renault Master, Fiat Ducato) i będzie odpowiedzialna za obsługę naszych klientów.
  • dostarczanie zamówionych produktów do klientów pojazdem dostawczym do 3,5t
  • pomoc w magazynie przy kompletowaniu kowaru do wysyłki
  • załadunek i rozładunek towarów
  • Dbanie o utrzymanie prawidłowego stanu technicznego samochodu
  • W przypadku zwiększonego zapotrzebowania na magazynierów, danego dnia będzie pracowała w charakterze magazyniera przy procesie przyjęcia dostaw oraz przy komplementacji zamówień.
  • Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów typu Bus
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość topografii miasta
  • Punktualność i dyspozycyjność
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.
  • To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dużej polskiej firmie na podstawie umowy o pracę / własna działalność
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • Pracę w młodym i zgranym zespole
  • Motywacyjny system wynagrodzenia
  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez UniGast S.

    A.. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) .

    Informujemy, że Administratorem danych jest UniGast S.A.. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wał Miedzeszyński 14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

    Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.