Technik informatyk
Vision Time Sp. z o.o.
Wrocław, Dolnośląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

VISION TIME Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu jest firmą technologiczną, oferującą nowoczesne oprogramowanie hotelowe i gastronomiczne oraz systemy wspomagające obsługę gościa.

Zakres obowiązków : obsługa platformy suportowej / serwisowej, wsparcie klientów w zakresie obsługi oprogramowania, budowa relacji z klientami firmy.

Wymagania : bardzo dobra znajomość obsługi komputera zainteresowanie informatyczne, umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowanie na realizacje zadań.

znajomość obsługi baz danych Microsoft SQL znajomość środowiska Windows Server Oferujemy : możliwość stałego zatrudnienia (umowa o pracę), możliwość rozwoju zawodowego w branży nowych technologii, bardzo dobrą atmosferę pracy, niezbędne narzędzia do pracy, profesjonalny pakiet szkoleń.

Powodzenia i do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej! Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vision Time Sp.

z o.o. z siedzibą we Wrocławiu moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia rekrutacji nie dłużnej jednak, niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku