PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY w wiodącej na rynku firmie z branży paliwowej, sprzedaż gazu klientom detalicznym
Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska
Katowice
6 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY w wiodącej na rynku firmie z branży paliwowej, sprzedaż gazu klientom detalicznym Katowice

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie potencjalnych klientów i sprzedaż gazu dla odbiorców detalicznych typu : posiadacze domów jednorodzinnych, gospodarstwa rolne, myjnie, lakiernie
  • Współpraca z biurami architektonicznymi projektującymi domy jednorodzinne z zewnętrzną instalacją gazowa
  • Samodzielne ustalanie planu pracy
  • Praca w biurze i w terenie
  • Przygotowywanie ofert dla klientów
  • Osobiste spotkania z klientami
  • Podpisywanie umów
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska
  • Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe jako przedstawiciel handlowy ( mile widziane w branży gazowej)
  • Wiedza na temat bieżącej sytuacji na rynku sprzedaży
  • Elokwencja
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wiedza techniczna
  • Znajomość obsługi komputera ( program Excel podstawowe funkcje)
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Elastyczność
  • Oferujemy

  • Pracę w wiodącej na rynku firmie zajmującej się sprzedażą gazu
  • Umowę o pracę lub o współpracę przy własnej działalności
  • Wynagrodzenie stałe plus prowizja od marży sprzedażowej ( sprzedaż gazu oraz instalacji gazowych)
  • Prace na pełen etat w godz. 7 15 (możliwość ustalenia grafiku we własnym zakresie)
  • Samochód służbowy
  • Szkolenia
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz miłą atmosferę pracy
  • Zgłoś tę pracę