Technik Utyrzmania Ruchu -Automatyk
Azymut Agencja Zatrudnienia Sp.z o.o
Legnica, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11746.

Obecnie dla naszego klienta, dużego koncernu międzynarodowego w branży motoryzacyjnej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku : Automatyk - Technik Utrzymania Ruchu Miejsce pracy : Polkowice NR REF.

S / 179 / 16Zakres obowiązków : - utrzymanie ruchu maszyn produkcyjnych, - dokonywanie okresowych przeglądów, - wypisywanie raportów z pracy, - usprawnianie procesu produkcyjnego.

Od kandydatów oczekujemy : - wykształcenie min. średnie techniczne, - znajomość zagadnień z dziedziny automatyki, elektryki i mechatroniki, - umiejętność czytania schematów elektrycznych, - znajomość programowania sterowników PLC (Mitsubishi) Dodatkowymi atutami będą : - znajomość operowania ( programowania Robotów ) - znajomość programowania sterowników PLC (Mitsubishi) - uprawnienia SEP : E1, - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy : - umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy, - atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę w stabilnej firmie.Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Galeria Cuprum Arena (III poziom) ul. Sikorskiego 20 59-300 Lubin

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych