Inspektor w Dziale Rozliczeń Inwestycji
Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa OSKARD
Tychy, Śląskie
5 d. temu

Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa 'OSKARD' Firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami na rynku nieruchomości, stawiająca na rozwój, jakość, nowoczesność i innowacyjność poszukuje kandydatów na stanowisko Inspektor w Dziale Rozliczeń Inwestycji Region wykonywanej pracy : Tychy (śląskie) Nr referencyjny : INS / dz / RI / jobs.

pl Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, księgowanie faktur zakupu i wyciągów bankowych, uzgadnianie i rozliczanie kont rozrachunkowych, przygotowanie zestawień i sprawozdań.

Wymagania : wykształcenie wyższe ekonomiczne (możliwość zatrudnienia trakcie studiów), minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość przepisów ustawy o podatku od towarów i usług, ustawy o podatku dochodowym od osób prawych, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych oraz zasad rachunkowości, umiejętność obsługi programów finansowo-

księgowych oraz MS Office, umiejętności analityczne i organizacyjne, sumienność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy : stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pakiet socjalny, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach zawodowych, możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego i rozwój osobisty.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku