Pakowanie drobiu - Holandia
HolandiaJobs
Kraków, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy kandydatów / tek do pracy przy : Pakowaniu drobiu Miejsce pracy : Holandia (3 lokalizacje) Praca od zaraz, również dla par Opis stanowiska : - pakowanie drobiu na hali, - etykietowanie.

Wymagania : - ukończone 18 lat, - odporność na niską temperaturę (ok. 3 stopnie C), - gotowość do pracy zmianowej, - chęć i motywacja do pracy, - mile widziane osoby z własnym autem i znajomością języka angielskiego (nie są to warunki konieczne), - nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy : - umowa na warunkach holenderskich, - ubezpieczenie, - wynagrodzenie 9,54 Euro brutto / godz. + dodatki zmianowe +ADV, - wynagrodzenie tygodniowe, - komfortowe zakwaterowanie (kwatery prywatne), - praca na długi okres czasu, - pełne szkolenie, - pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia.

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny pod numerem : 504-249-534.

Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę HolandiaJobs (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku