Handlowiec - branża techniczna
Perfect Consulting
Gdynia
6 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

Szukamy osób z doświadczeniem w sprzedaży B2B, budowaniu relacji z klientami biznesowymi, pozyskiwaniu nowych klientów - branża techniczna

Twoje główne zadania opierać się będę przede wszystkim na :

  • Opiece nad klientami firmy
  • Rozbudowie sieci nowych klientów
  • Udziale w spotkaniach z klientami
  • Obsłudze klientów zgodnie z przyjętymi procesami i standardami, doradztwo techniczne
  • Przygotowaniu oraz zawieraniu poprawnych merytorycznie umów
  • Realizacji celów sprzedażowych
  • Obsługi informatycznych systemów obsługi klienta (ERP, CRM, Subiekt)
  • Wymagania

    Jeśli spełniasz poniższe wymagania, to znaczy że jesteś osobą, której szukamy ! : )

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Umiejętności budowania relacji z klientami
  • Zdolności negocjacyjne i sprzedażowe
  • Znajomość języka angielskiego poziom B2
  • Znajomość systemy CRM lub ERP mile widziana
  • Doświadczenie w e-commerce mile widziane
  • Oferujemy

    Możemy Ci zaoferować :

  • Stabilne warunki zatrudnienia >
  • atrakcyjne wynagrodzenie + wysokie premie

  • Możliwości rozwoju swoich umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dodatkowe benefity
  • Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.