MAGAZYNIER
Hunnebeck Polska Sp. z o.o.
Szczecin, Zachodniopomorskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Zadania : - Obsługa klienta w zakresie załadunku i rozładunku jednostek transportowych, - Kontrola ilości i jakości przyjmowanego / wydawanego sprzętu, - Bieżące prace porządkowe na magazynie.

Wymagania : - Wykształcenie min. zawodowe, - Min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, - Uprawnienia na wózki widłowe poparte doświadczeniem, - Umiejętność pracy w zespole, - Zaangażowanie i inicjatywa, - Dokładność i systematyczność.

Oferujemy : -Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, -Atrakcyjne wynagrodzenie, -Praca w systemie jednozmianowym, -Pracę w zespole zróżnicowanym wiekowo, -Pakiet benefitów pozapłacowych, m.

in. : pakiet medyczny oraz platforma benefitowa, oferująca m.in. kartę sportową, bilety na wydarzenia kulturalne, zniżki, rabaty.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem : Oferta pracy magazynier Szczecin na adres : lub kontakt pod nr tel.

509 667 887 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami Hunnebeck Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łubnej, Łubna 55, jako administrator danych w świetle art.

7 pkt 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.), zw. dalej Ustawą, informuje, iż Państwa dane osobowe zawarte w CV i listach motywacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia w każdym czasie. Podstawą podania danych jest art.

221 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, zw. dalej K.P. W przypadku podania szerszego zakresu danych, niż podany art.

221 1 K.P. tj. imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), CV i listy motywacyjne, nie opatrzone klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hunnebeck Polska Sp.

z o.o. z siedzibą w Łubnej, Łubna 55 moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV / liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO) , nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku