Pracownik pomocniczy działu produkcji
Rzeźnictwo Zyguła
Zbąszynek, Lubuskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Pracownik pomocniczy działu produkcji Miejsce pracy : Zbąszynek Naszą siłą jest jakość, smak i pasja, z którą pracujemy każdego dnia.

Stawiamy na rozwój naszych pracowników, których rozwijamy w kierunku najlepszych doradców naszego klienta. Chcemy dać Ci szansę na osiągnięcie sukcesu zawodnego w firmie, dla której liczy się każdy pracownik.

O Tobie : masz siłę i zapał do pracy, lubisz pracę w ruchu, jesteś gotów do pracy w systemie 2 zmianowym, chciałbyś pracować w firmie, która dba i inwestuje w swoich pracowników, Zgłoś się do nas! Do Twoich obowiązków będzie należeć : zachowanie płynności pracy na stanowiskach produkcyjnych, odwożenie pełnych wózków z farszem i przywożenie pustych, odwożenie pełnych pojemników i przywożenie pustych, Oferujemy : stałą pracę w oparciu o umowę o pracę, dwuzmianowy system czasu pracy, pakiet wdrożeniowy : przeszkolenie, wsparcie organizacyjne i opiekę doświadczonych pracowników, paczki okolicznościowe dla dzieci, benefity na Wielkanoc i Boże Narodzenie, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia dla pracownika i jego rodziny, kasę pożyczkową i zapomogi bezzwrotne.

Zadzwoń : 669 110 900 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Zbąszynku (66-210), przy ul.

Czarna Droga 9, moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie CV i w załączonych do niego dokumentach, w tym szczególności innych danych niż wskazane w art.

221 1 Kodeksu pracy, na potrzeby realizacji aktualnie prowadzonych rekrutacji do pracy u Administratora Danych Osobowych

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku