Konserwator elektryk/hydraulik
Gdańska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Gdańsk, pomorskie
4 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie Diamentowa 7, 80-028 Gdańsk, powiat : m. Gdańsk, woj : pomorskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Utrzymanie w sprawności technicznej instalacji wodno-kanalizacyjnej i instalacji centralnego ogrzewania w budynkach osiedla, konserwacja, wymiana, udrażnianie zatorów, usuwanie przecieków, utrzymanie w sprawności instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, naprawa i konserwacja sprzętu i instalacji elektrycznych.

Rodzaj umowy : Umowa o pracę na czas nieokreślony Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : 1 Zmianowość : jedna zmiana Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : nie dotyczy Data rozpoczęcia : 20.

12.2019 Wynagrodzenie brutto : od 3 400 PLN Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15. System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną Zawód : elektryk* Typ propozycji : praca stała Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : TAK Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • zasadnicze zawodowe
 • Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem :

  Inne wymagania :

 • uprawnienia SEP do 1kV lub / i E3 (gazowe), praca na wysokości pow. 3m, rzetelność, dyspozycyjność, mile widziane : uprawnienia E2 (ciepłownicze), uprawnienia spawalnicze, prawo jazdy kat.
 • B, znajomość zagadnień remontowo budowlanych (wykonywanie prac murarskich, malarskich, ślusarskich, stolarskich). Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15.

  Dane pracodawcy Pracodawca : Gdańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Krótki

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku