Technik Utrzymania Ruchu - Elektryk/Automatyk
HR WISE sp. z o. o.
Wrocław, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych.

Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • Naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń zgodnie z wewnętrznymi procedurami technicznymi oraz prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej maszyn
  • Regularne wykonywanie przeglądów oraz uruchamianie maszyn produkcyjnych
  • Podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych w celu przeciwdziałania wystąpienia awarii w przyszłości
  • Oczekiwania :

  • Wykształcenie min. średnie techniczne - preferowane kierunki Elektryk, Automatyk
  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku podobnym w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Praktyczna wiedza w zakresie napraw i diagnostyki maszyn
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Mile widziane uprawnienia do eksploatacji urządzeń w co najmniej jednej z grup : I, II, III.
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywujący system wynagrodzenia (system premiowy)
  • Pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Szkolenia podnoszące wiedzę i umiejętności dostosowane do profilu stanowiska
  • Dofinansowanie do wypoczynku i wyprawek szkolnych dla dzieci.
  • Prosimy o przysłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj Teraz wraz dołączoną poniższą klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych :

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych