Kierownik Zespołu
TAP.TALENT
Wrocław, Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Opis stanowiska :

  • Planowanie harmonogramu zmian;
  • Rozdzielanie zadań;
  • Wspieranie zespołu;
  • Ustalanie i monitorowanie KPI;
  • Kierowanie pracą zespołu;
  • Identyfikacja potrzeb pracowników i organizowanie odpowiednich szkoleń;
  • Rekrutacja i wdrażanie nowych członków zespołu.
  • Wymagania :

  • 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Silna orientacja na klienta;
  • Umiejętność zarządzania czasem;
  • Zainteresowanie nowymi technologiami.
  • Oferujemy :

  • Umowa o pracę;
  • Prywatna opieka medyczna, karta Multisport;
  • Darmowe napoje i przekąski, owoce i warzywa;
  • Pokój relaksu;
  • Zgłoś tę pracę