Praca biurowa dla emerytów, studentów- KAŻDEGO, 2.160 netto
Białostocka
Białystok, Podlaskie
10 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnimy do pracy na stanowisko Konsultanta Telefonicznego, zadaniem Specjalisty jest umawianie na spotkania- bez sprzedaży.

Oferowana przez nas praca nie wymaga doświadczenia na podobnym stanowisku, ponieważ przygotowujemy do pracy poprzez 2dniowe szkolenie (bezpłatne, 6godzinne).

Praca w godzinach od 8-16 : 00, soboty 8-15 : 00, nie pracujemy w niedziele i święta. Stawka godzinowa wynosi min. 13,50 zł netto / h Twoje obowiązki,to : -

telefoniczny kontakt z klientem ( obsługa połączeń wychodzących) - rejestracja klientów(rejestracja imienna) - dbanie o wizerunek firmy Interesuje nas dłuższe nawiązanie współpracy.

Jesteś studentem chcącym dorobić? Emerytem szukającym zajęcia? Twój wiek nie ma dla nas znaczenia. Zapraszamy do przesyłania swoich CV bądź kontaktu telefonicznego : 507 413 940

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku