Praca wakacyjna nad morzem! Władysławowo 2019
Sebastian
Gdynia, Pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy młodych, ambitnych chłopaków do pracy sezonowej przy sprzedaży produktów spożywczych na plaży we Władysławowie.

Jeśli chcesz podjąć się pracy musisz być osobą komunikatywną i uczciwą, mieć minimum 16 lat oraz maksimum chęci do pracy.

Wynagrodzenie prowizyjne, uzależnione od ilości sprzedanych produktów - wypłacane jest codziennie. Wysokość pensji zależy tylko i wyłącznie od Ciebie (70 zł 300 zł w pogodny dzień).

Praca w godzinach 9-17, dni wolne przypadają tylko w deszczową pogodę. Dla osób, które naprawdę chcą zarobić stwarzamy możliwość dodatkowej pracy w godzinach wieczornych oraz w dni wolne od handlu obnośnego.

Osobom dojeżdżającym z okolicznych miejscowości zwracamy koszty dojazdu do pracy, a dla pozostałych zapewniamy miejsca noclegowe.

Przewidujemy również premie dla najlepszych pracowników w danym dniu. Każda osoba, która zgłosi się do pracy, zostanie odpowiednio przeszkolona, aby mogła jak najszybciej zacząć efektywnie pracować i dobrze zarabiać.

Mile widziane grupki osób. Zapraszamy do współpracy!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku