IT Recruiter
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Łódź
5 d. temu
source : infoPraca

9-14-61949

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy dystrybucyjnej z Łodzi, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem : IT Recruiter.

Zakres obowiązków :

  • Odpowiedzialność za całościowe prowadzenie rekrutacji z obszaru IT oraz technicznego;
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów metodą direct search;
  • Codzienna współpraca z Hiring Managerami przy ustalaniu potrzeb rekrutacyjnych oraz tworzeniu opisów stanowisk;
  • Budowanie pozytywnej relacji z kandydatami oraz stałe poszerzenie sieci kontaktów.
  • Wymagania :

  • Min. 2letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na samodzielnym stanowisku przy pozyskiwaniu talentów z obszaru IT;
  • Znajomość narzędzi pozwalających na pozyskiwanie kandydatów metodą direct search;
  • Kreatywność w poszukiwaniu nowych źródeł pozyskiwania talentów;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Dobra znajomość j. angielskiego;
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętności koordynacyjne.
  • Korzyści :

  • Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + premie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
  • Szereg benefitów, m.in. karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do wczasów pod gruszą.
  • Zgłoś tę pracę