Pracownik działu obsługi Klienta - Centrum Krakowa
Poleko-group
Kraków, Małopolskie
‎20 godz. temu
source : Lento.pl

Nie obiecujemy, dajemy dobrą Pracę!Kim jesteśmy? ...14 osobowym zespołem Handlowo- Marketingowym i chętnie zaprosimy Cię do naszej firmy.

Na rynku w Polsce jesteśmy już 12 lat i mamy stabilną pozycje na rynku w sektorze usług Co dla Ciebie? W naszej firmie otrzymasz jasne zasady współpracy i szacunek dla Ciebie jako pracownika, wynagrodzenie godzinowe i co miesięczne prowizje oraz bonusy, ponadto dajemy możliwość awansu już w pierwszych miesiącach pracy.

Zawsze możesz liczyć na pomoc Managera oraz Trenerów.Średnie zarobki naszych pracowników to 1700-260 0 złCzekamy na Ciebie! Spróbuj -

to Ci się opłaci ;)Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.97. o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku